Kalıcı Makyaj Ankara

Kalıcı Makyaj Ankara

Hayatı kolaylaştıran ve hayata güzellik katan kalıcı makyaj Ankara da en iyi nerede yapılır merak ediyorsanız merkezimizin hizmetlerini keşfetmelisiniz. Kusursuz güzelliğin sırrını sizinle paylaşacak uzmanlarımızla iletişime geçerek kaş, göz, dudak kalıcı makyaj uygulamalarını değerlendirebilirsiniz. 

Ağrısız, acısız, sağlıklı, hijyenik ve konforlu şekilde kalıcı makyaj yaptırmak için güzellik merkezimizin imkanlarından güvenle faydalanabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Nedir?

Medikal makyaj olarak da adlandırılan kalıcı makyaj Ankara hizmeti veren merkezimiz klinik koşullarda, kaliteli uygulamalar sunar. Kalıcı makyaj nedir, nasıl yapılır veya daha fazlası gibi konuları merak ediyorsanız da bizi arayabilir her zaman bilgi alabilirsiniz.

Kalıcı makyaj, tek kullanımlık özel iğnelerle deriye renk pigmentlerinin yerleştirilmesidir. Kalıcı makyaj dövme ile aynı şey değildir. Dövmede renk pigmentleri dermal tabakaya uygulanır. Kalıcı makyajda ise uygulama cildin epidermis tabakasına yapılır.

Kalıcı makyaj günün her saati, her dakikası bakımlı ve güzel görünmeye imkan verir. Kaşlarda biçim bozukluğu gibi estetik sorunların düzeltilmesini sağlar. Kalıcı makyajla görünmek istediğiniz o alımlı görünümü kolaylıkla yakalarsınız.

Kalıcı makyajda alerji yapmayan, doğal kök boyalar kullanılır. Bu nedenle de işlem tamamen sağlıklı ve hijyeniktir. Dipliner ve eyeliner yanı sıra kaş kontürü ve dudak kontürü de en fazla tercih edilen kalıcı makyaj uygulamaları arasındadır. Kalıcı makyajla ilgili aklınıza takılan sorular varsa uzmanlarımızla görüşerek, kalıcı makyaj hakkında merak ettiğiniz her şeyi daha detaylı öğrenebilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Ne Kadar Kalır

Ankara Kalıcı Makyaj Fiyatları

 

💅 Hizmet : Kamuflaj Makyaj
💄 İşlem : Dudak Renklendirme
⏱️ Süre : 1 Saat
💸 Fiyat : Uzman bilgisi alınmalı

Fiyat ve kalite olarak en iyi kalıcı makyaj Ankara hizmetini sunan Nills Beauty olarak her detayda memnun kalacağınız olanaklar sunuyoruz. Ankara kalıcı makyaj fiyatları konusunda olsun veya daha farklı konularda her zaman bizi arayabilirsiniz. Sunduğumuz indirim avantajlarından yararlanarak kusursuz güzelliğin sırlarına sahip olabilirsiniz. 

Ankara’da en iyi kalıcı makyaj yapan uzmanları merkezimizde bulursunuz. Avantajlı fiyat politikamızla, kaliteli hizmeti uygun fiyata alırsınız. Beytepe ve Tunalı’da bulunan merkezlerimize uğrayarak istediğiniz kalıcı makyaj uygulamalarının indirimli fiyatlarını öğrenme imkanınız vardır.

Kalıcı makyaj fiyatları uygulama yapılacak cilt tipine, uygulama yapılacak bölgeye ve diğer detaylara göre değişir. Aradığınız uygun fiyatlı yüksek kalitede kalıcı makyaj hizmetini merkezlerimizde bulabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Ankara Tavsiye

Kusursuz kalıcı makyaj Ankara hizmeti için müşterilerimizin tavsiyelerine kulak verebilirsiniz. Merkezimizden hizmet alan herkes kalıcı makyaj Ankara tavsiye isteyenlere bizi önerir. 

Ankara’da kaliteli, hijyenik ve kusursuz kalıcı makyaj hizmetini güzellik merkezimizdeki profesyonel uzmanlardan alırsınız. Bu şekilde hem mükemmel görünmenin ayrıcalıklarını yaşayabilir hem de uygun fiyat olanaklarımızdan memnun kalırsınız. 

Kalıcı makyajı merkezimizde yaptıran herkes gibi siz de kaliteli hizmetleri en uygun fiyat seçenekleri ile alır ve mükemmel hizmet farkını her bir uygulamada yaşarsınız. Beytepe ya da Tunalı’da kalıcı makyaj merkezlerimizde profesyonel klinik koşullarında kalıcı makyaj yaptırma şansını yakalamak için bizi arayarak randevu almanız yeterlidir.

İlginizi Çekebilir: Nills Beauty

Kalıcı Makyaj Uygulama

Kalıcı Makyaj Nasıl Yapılır?

Kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyajı nasıl kullanırım gibi soruları merak ediyorsanız bizi aramanız yeterlidir. Kalıcı makyaj Ankara hizmetimiz profesyonel uzmanlar tarafından, klinik koşullarda verilir. 

Medikal makyaj uygulamaları olan kalıcı makyaj uygulamalarımız için özel tek kullanımlık iğneler kullanılır. Sağlıklı kök boya pigmentleri bu iğneler ile derinin alt tabakasına işlenir. İşlem sürecinde hiçbir şekilde acı veya ağrı hissedilmez. İşlemler gayet konforlu yapılır. 

Uygulama yapılacak bölgeye göre seans süreleri değişebilir. Doğal, katkısız ve kokusuz olan mikro pigmentler cilt ile uyumludur. Organik içerikli boyaların özel iğnelerle derinin yüzey alt tabakasına işlenmesi şeklinde işlemler gerçekleştirilir. İstenen estetik görsellikte makyaj uygulamaları yapılabilir. 

Doğal ve sade görünen kalıcı makyaj kişilerin yüz ve cilt tipine uygun olarak şekillendirilir. Kaş kontürü, dudak kontürü, eyeliner, dipliner gibi kalıcı makyaj uygulamalarının hepsinde organik boya pigmentleri kullanılır. 

İşlemler çok rahat ve konforlu uygulama standartlarıyla yapılır. Ağrı, acı, sızı hissedilmez. Klinik ortamda gerçekleşen kalıcı makyaj uygulamaları sağlıklı, hijyenik ve konforludur.

Kalıcı Makyaj Merkezi Ankara

Mükemmel kalıcı makyaj farkını yaşatan güzellik merkezimiz kalıcı makyaj merkezi Ankara dendiğinde akla ilk gelen yerdir. Beytepe ve Tunalı’da bulunan şubelerimizde medikal makyaj uygulamaları için klinik koşullar bulunur. Profesyonel uzmanlar tarafından klinik koşullarda kalıcı makyaj uygulamaları yapılır. 

Doğal ve estetik bir görünüm kazandıran kalıcı makyaj uygulamalarımızda ayrıcalıklı fiyat olanakları da sunuyoruz. Memnun kalacağınız kalıcı makyaj hizmetini almak için merkezlerimizdeki uzmanlarla görüşebilirsiniz. Cilt ve yüz tipinize uygun kalıcı makyaj olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Sildirme

Ankara’da Kalıcı Makyaj Nerelere Yapılır?

Ankara’da kalıcı makyaj nerelere yapılır, diye merak ediyorsanız, merkezimizi arayarak ya da bizi ziyaret ederek kafanızdaki bu soruya detaylı şekilde cevap bulabilirsiniz. Bu soruyu kısaca da cevaplarsak kalıcı makyaj uygulamalarından göz, kaş ve dudak bölgesi en fazla tercih edilen yerlerdir. Kalıcı makyaj Ankara hizmetlerimizden yararlanmak için bizi her daim arayabilirsiniz.

Göz, kaş, dudak en çok tercih edilen kalıcı makyaj uygulama yerlerdir. Kişinin estetik kaygılarına göre farklı uygulamalar tercih edilebilir. Kalıcı göz makyajında eyeliner ve dipliner en çok yaptırılan makyajlardır. Kaş ve dudak kontürü de sıklıkla talep edilen kalıcı makyaj seçenekleri arasında yer alır. 

Kamuflaj makyaj ise daha az kalıcı olan gizlenmek istenen kusurları tamamen gizleyen kalıcı makyaj uygulamasıdır. Düzeltici dermokozmetoloji ürünleri çok yüksek kapatıcılığa sahip dermatolojik ürünlerdir ve kamuflaj makyajda bu ürünler kullanılır. Yüze ve vücudun çeşitli yerlerine uygulanabilen kamuflaj makyaj 2 gün kalıcıdır. Bu açıdan dudak ve kaş kontürü, kalıcı göz makyajı ise uzun süre kalıcıdır.

Kaş Kontürü

Kusursuz kaş görünümüne kavuşmanızı sağlayacak kalıcı makyaj Ankara kaş kontürü hizmetimiz mükemmel sonuçlar sunar. Kaşlara istenen formun kazandırılmasını sağlayan kaş kontürü yüz şekline göre en ideal kaş şeklinin oluşturulmasını sağlar. 

Microblading olarak da bilinen kaş kontürü gerçek kıl görünümüyle estetik bir stil yaratır. Kaş kontürü kişinin kaş şekline göre kaş şekli tasarlanmasıyla planlanır. Tamamen doğal bir kaş görünümü edilmesi için doğal kıl görünümü yakalanır. 

Kaş kontürü, yüz güzelliğine büyük fark yaratan etkili bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Kaşlar yüz güzelliğini belirlediğinden kaş kontürü yüz güzelliğini büyük ölçüde istenen estetik standartlara kavuşturur.

İlginizi Çekebilir: Kaş Kontürü

Kalıcı Göz Makyajı

Göz makyajında mükemmelliği yakalamanızı sağlayacak kalıcı makyaj Ankara hizmetimizde eyeliner, dipliner gibi kalıcı göz makyajı uygulamalarından yararlanılabilir. Eyeliner ve dipliner aynı şekilde uygulanır. Ancak uygulama bölgeleri farklıdır. 

Dipliner kirpik hattına en yakın bölgeye uygulanırken eyeliner göz kapağına boydan boya uygulanır. Eyeliner uygulamasında kuyruk stili isteğe göre uygulanabilir. 

Kalıcı göz makyajı doğal ve estetik bir görünüm kazandırır. Yüz hatları ve göz şekline göre uzmanlar kişiye uygun göz makyajı profilini tasarlar. Örnek çizimlerden sonra gerçek uygulamalara geçilir. Kalıcı göz makyajı yüz tipine ve hatlarına göre uzmanlar tarafından belirlenen tasarımlarla uygulanır. 

Kişinin gözlerinin nasıl görünmesini istediği de tasarımı belirleyen etkenlerden biridir. Kalıcı göz makyajı ile günün her saati harika bakışlara sahip olmak mümkün olur.

İlginizi Çekebilir: Eyeliner

Dudak Renklendirme

Dudakların istenen dolgunluk ve renkte görünmesini sağlayan kalıcı makyaj Ankara uygulamalarımız mükemmel dudak estetiğini yakalamanızı sağlar. Dudak renklendirme işlemi yapıldığında ruj kullanmaya gerek kalmaz. Dudakların hatlarını belirginleştiren ve doğal, canlı görünmesini sağlayan dudak renklendirme uygulaması kalıcı makyajda çok tercih edilen seçeneklerden biridir. 

Doğal ve estetik görünen dudaklar için her gün makyaj yapmaya gerek kalmadan her an her saniye güzel görünmek mümkün olur. Dudaklara istendiği, kadar hacim ve belirginlik kazandırılabilir. Dudak renklendirme doğal ve estetik görünür. Yapay bir görünüm olmaz. Kişinin yüz ve cilt tipine göre dudak renklendirme tasarımı yapılır.

İlginizi Çekebilir: Dudak Renklendirme

Kalıcı Makyaj Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Kalıcı makyaj yaptırmanın avantajları nelerdir merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Daha kolay ve daha güzel makyaj detaylarına sahip olmanızı sağlayan kalıcı makyaj Ankara hizmetimiz birçok avantaj sağlar. 

Kalıcı makyaj modern hayatın koşturmacasında çok büyük bir kolaylıktır. Zamanla hatlarını kaybeden, canlılığını ve güzelliğini yitiren yüz detaylarını güzelleştirir. Kolay ve pratik şekilde günün her saati bakımlı ve güzel olmayı sağlar. Kalıcı makyaj yaptırmanın avantajları;

 • Kusursuz estetik detaylarla güzel görünüm sağlar.
 • Her gün makyaja zaman ve emek harcama sorunun ortadan kaldırır.
 • Kusurlu yerlerin istenen estetik standartlarına kavuşmasını sağlar.
 • Her an bakımlı ve güzel görünmek için mükemmel seçimdir.
 • Kaş ve dudaklardaki biçim bozukluklarının düzeltilmesini sağlar.
 • İstenen güzelliği yakalamak için çok fazla makyaj malzemesi almayı engeller.

Kalıcı Makyaj Nelerdir

Kalıcı Makyaj Sonrası Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Sağlıklı ve hijyenik koşullarda sunulan kalıcı makyaj Ankara hizmetimizden sonra uzmanlarımızın tavsiyelerine uymanız gerekir. Kalıcı makyaj sonrası nelere dikkat etmeliyiz diye merak edenler, özellikle uygulamayı yapan uzmanların özel tavsiyelerine uymaları konusunda uyarılır.

Ancak özel hususların yanı sıra genel olarak da kalıcı makyajdan sonra dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunur. Şöyleki:

 • 24 saat boyunca kalıcı makyaj yapılan bölgelere su değdirilmemelidir.
 • Kalıcı makyaj yapılan bölgelere elle ya da başka bir şeyle dokunulmamalıdır.
 • Uygulama bölgeleri 1 hafta su ve terden sakınılmalıdır.
 • İyileşmenin hızlanması için önerilen bakım kremlerinin düzenli kullanılması gerekir.
 • Kalıcı makyaj uygulamasından sonra mutlaka takip randevularına gidilmelidir.
 • Kalıcı makyaj uygulanan bölgeler güneşten korunmalıdır.
 • Kalıcı makyaj uygulanan bölgelerin herhangi bir zarar görmemesine dikkat edilmelidir.
 • 15 gün hamam, sauna, solaryum veya havuz gibi etkinliklerden uzak durulmalıdır.

Kalıcı Makyaj Kaç Gün Sonra Yıkanır?

İlk üç gün kalıcı makyaj bölgelerine hiç su değmemelidir. Dördüncü gün duş alınabilir. Ancak duşta kalıcı makyaj uygulanan bölgeler ovalanmalıdır. 15 gün denize yada havuza girilmemelidir. Aynı zamanda hamam ve saunaya da gidilmemelidir.

Kalıcı Makyaj Zararlı mı?

Kalıcı makyaj doğal içerikli, organik boya pigmentleriyle uygulanır. Hiçbir zararı ya da yan etkisi yoktur.

Kalıcı Makyaj Dövme mi?

Kalıcı makyajla dövme hep karıştırılır. Ancak kalıcı makyaj dövme değildir. Dövmede renk pigmentleri dermal tabakaya uygulanır. Kalıcı makyajda ise uygulama cildin epidermis tabakasına uygulanır.

Kalıcı Makyaj Abdest Tutar mı?

Dinen bir zararı olmayan kalıcı makyajda abdest tutar. Kalıcı makyaj derinin üst tabakasına uygulandığı için suyu geçirir.

Ankara’da En İyi Kalıcı Makyaj Yapan Yerler?

Ankara’da Beytepe ve Tunalı’da bulunan Nills Beauty güzellik merkezlerimizden en iyi kalıcı makyaj hizmetlerini alabilirsiniz. Yüksek kalitede, kusursuz makyajı güvenle yaptırırken uygun fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Kaç Seans Sürer?

Kalıcı makyaj seansları uygulama yapılacak bölgeye ve cilt tipine göre değişir. Herkesin istediği makyaj uygulaması ve tasarım stilleri farklıdır. Bu nedenle de uygulamanın seans süreleri değişebilir. Genellikle 2 ya da 3 seansta istenen sonuçlar alınır.

Önceki Yazı
Ankara Protez Tırnak
Sonraki Yazı
Selülit Tedavisi

Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir.

Kampanyalardan Haberdar Olun

Tüm Hakları Saklıdır.