Vücut Bakımı

Selülit, ödem ve orantısız yağ dağılımı gibi vücut formunu ve güzelliğini bozan sorunlar için yeni teknolojilerle vücut bakımı yaptırmak mümkündür. Kilo ve selülit sorunlarından modern uygulamalarla yağların giderilmesi ve ödemlerin vücuttan atılmasına kadar birçok amaçla profesyonel vücut bakımı yapılır.

  • LPG Integral zayıflama yöntemi, 
  • G5 masajı, Kavitasyon, 
  • Soğuk lipoliz, 
  • UltraShape,
  • Lipoliz bölgesel incelme yöntemleri, 
  • Selülit masajı gibi yöntemlerle vücudun istenen formda olması sağlanabilir. 

Epilasyon, el ve ayak bakımı, cilt bakımı gibi ihtiyacınız olan tüm vücut bakım uygulamalarını profesyonel olarak sağlıyoruz. Detaylar için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Vücut Bakımı Nedir, Neden Yapılır?

Günümüzde birçok bilgiye, ürüne ve cihaza olan erişiminiz sayesinde güzel, bakımlı ve sağlıklı görünmek artık çok kolay. Kişisel temizlik ve bakımın yanı sıra özel bakımlara da zaman ayırarak vücut bütünlüğünü olan saygı ve sevginizi eksiksiz bir şekilde gösterebilirsiniz. Kusursuz görünmenize yardımcı olmak için en son teknolojilerle üretilen cihazlarımız ve en popüler bakım yöntemleriyle sizi destekliyoruz. Epilasyon, cilt bakımları, kalıcı makyaj uygulaması, el ve ayak bakımının yanı sıra vücut bakımınız için de ihtiyacınız olan her uygulamayı sizlere sunuyoruz.

İlginizi Çekebilir: LPG Endermologie Alliance

Vücut Bakımı
Vücut Bakımı Nedir?

Kadınların vücut ile ilgili temel şikayetleri; orantısız yağ dağılımı, selülit ve ödemdir. Birincil sebebi hala anlaşılamamış olan selülit, kadınların korkulu rüyası olmaktan artık çıkmıştır. Vücutta biriken toksinler, genetik yatkınlık, kilo alımı, spordan uzak kalma, beslenme bozuklukları ve hormonal değişikliklerin selülit sebebi olduğu düşünülür. Kötü bir görünüme yol açan selülitten son zamanların en yaygın ve en etkili yöntemi LPG ile kurtulabilirsiniz. LPG, cihaz yardımı ile yapılan özel bir masaj sistemidir. Uygulandığı bölgede lenf ve kan dolaşımını artırır. Müdahalesiz ve vücudu zorlamayan mekanik bir uyarım tekniğidir. Bu uyarılma ile yağ yakımı ve kan dolaşımı harekete geçer.

Benzer İçerik: Bölgesel İncelme

Vücut Bakımı Nasıl Yapılır?

Profesyonel vücut bakımı cilt uzmanları tarafından son teknoloji cihazlarla uygulanır. İstenirse de doğal yağlarla masaj gibi yöntemler de tercih edilebilir. 

İstenen vücut bakımının türüne göre uygulama koşulları değişiklik gösterir. Örneğin; bölgesel zayıflama için lazer ve ışık sistemleri, radyo frekansları, ses dalgaları ve vakum gibi farklı teknolojik uygulamalar bulunur. 

Kişinin fiziksel özelliklerine, beklentilerine göre etkili bakım yöntemi seçilir. Gerekirse de selülit tedavisi için G5 masajı gibi çok etkili, modern teknikler kullanılabilir. Epilasyonda, cilt bakımda yeni teknolojiler ya da doğal bakım uygulamaları tercih edilebilir.

Vücut Bakımı Nasıl Yapılır?
Vücut Bakımı Önemi

Vücut Bakımı Neden Önemlidir?

Vücudunuz iyiyse siz de iyi olursunuz. Vücut bakımı hem sağlığınızı hem de yaşam kalitesini olumlu şekilde etkiler. Epilasyon ve cilt bakımı sağlıklı ve güzel olmak için hayatınızda olması gereken uygulamalardır. 

Vücuttan toksinlerin atılması, vücudun derinlemesine temizlenmesi, el ve ayak bakımı gibi uygulamalar yaşlanmayı da geciktirir. Vücudunuza değer vererek kendinize değer vermiş olursunuz. 

Vücudunuzda memnun olmadığınız yağ fazlalıkları, orantısızlıklar, cilt lekeleri gibi sorunlarla da yaşamak zorunda değilsiniz. İstediğiniz gibi görünmek için son teknoloji uygulamalarımızı keşfedebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Buz Epilasyon

LPG Vücut Bakımı Ne Zaman Uygulanır?

LPG sistemi vücudunuzda tüm bölgelerde güvenle uygulanabilir. Cildinizin altındaki yağ kitlesine derin bir masaj sağlar. Ayarlanabilir vakumu sayesinde, yapılan uygulamayla; selülitleriniz azalır, vücut formu düzeltilir, toksinler daha kolay atılır, kan ve lenf dolaşımı artar ve liposuction uygulaması yapılmışsa ödemi azaltır.

Genel bir kilo problemi olmayan, yalnızca bölgesel olarak daha fazla yağlanma sorunu olan kişilerden, fazla olan yağ dokusunun alınması işlemine liposuction denir. Özellikle basen, kalça, diz, bel ve karın gibi yakılması zor olan yağlar hedef alınır. Liposuction sonrası uygulanan LPG ile daha hızlı başarılı sonuçlar alınır.

Benzer İçerik: LPG İntegral

LPG Vücut Bakımı
LPG Uygulaması

LPG uygulaması; hücreleri harekete geçirerek kolajen, hyaluronik asit ve elastin sentezlenmesini devam ettirerek dermisin yoğunluğunun geri kazanılmasını sağlar. Böylece cilt altındaki dokular yeniden şekillenir. Bu şekillenmeye bağlı olarak vücutta incelme ve sıkılaşma gözlenir. 3 seans sonunda sıkılıkta %71 artış, selülitte %67 azalma ve bel çevresinde 5,2 cm civarında incelme görülür. Uygulama sırasında ayrıca kasların rahatlaması sonucu stres azalır ve tazelenmişlik hissi doğar. Selülit bakımı açısından sıklıkla tercih edilen yöntemlerden birisi olur.

LPG Yöntemi ile Vücut Bakımı Uygulamasında Neye Dikkat Etmek Gerekir?

LPG cihazı, bu konuda eğitim almış uzman kişiler tarafından kullanılmalıdır. Aksi takdirde uygulama başarılı sonuç vermez. Her problem ve her bölge için ayrı uygulama teknikleri vardır. Kullanımı kolay olmayan ve kullanımı sırasında kullananı fazlasıyla yoran bu cihazdan yararlanma ihtiyacı duyduğunuz zaman uygulayıcının yeterli seviyede eğitimini tamamladığından emin olunuz.

LPG Yöntemi
LPG Seansları

Ameliyatsız, iğnesiz ve acısız uygulanan LPG ile daha fit bir görünüme kavuştuktan sonra hem elde ettiğiniz iyi sonucu korumak hem de daha iyi sonuçlar alabilmek için spor yaparak metabolizmanızı hızlandırabilir, düşük kalorili ve düzenli beslenmeye özen gösterebilir, daha az yemeye ve daha fazla su içmeye dikkat edebilirsiniz. Böylece hem içeriden hem de dışarıdan desteklediğiniz vücudunuz mükemmel görünür. Yalnız LPG seanslarının sonrasında, eski alışkanlıklarınıza dönmeniz durumunda yeniden vücudunuzda yağ birikmesine neden olabilirsiniz. Bu sebeple de yaşam tarzınıza dikkat etmenizde büyük fayda olacaktır. Ancak korunma programı niteliğinde ayda iki seans LPG uygulayarak yağ birikmesinin önüne geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İğneli Epilasyon

LPG Vücut Bakımı Fiyatları

LPG vücut bakımı, cildin altındaki yağ kitlesine derin masaj yaparak cilt altındaki dokuların yenilenmesini sağlar. Vücudu inceltmek ve sıkılaştırmak için tercih edilebilecek etkili bir yöntemdir. 

Mekanik bir uyarım tekniği olan LPG lenf ve kan dolaşımını arttırarak yağ yakımı sağlar. LPG ile daha ince ve daha sıkı bir vücuda kavuşabilirsiniz. Profesyonel LPG uygulamasını uygun fiyat olanaklarıyla sunuyoruz. Güvenilir ve uygun fiyatlı LPG uygulaması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

LPG Vücut Bakım Yöntemi

Vücut Bakımı Yazıları

Dudak Bakımı

Gül Suyu Faydaları

El Masajı

Ankara İğneli Epilasyon

VÜCUT BAKIMI HAKKINDA MERAK EDİLENLER

LPG’nin riskleri veya yan etkileri var mıdır?

LPG’nin dikkate alınmaya değer ciddi bir riski veya yan etkisi yoktur. Sadece dikkat edilmesi gereken uygulama sırasında uygulayan tarafından güçlü kullanımı nedeniyle hafif morluklar oluşabilir.

Başarılı bir sonuç kaç seans devam etmeliyim?

Dokunuzun durumuna bağlı olarak haftalık 1-2 seans olmak üzere toplamda 10-15 seans yeterli olur.

Hamilelik döneminde LPG yaptırabilir miyim?

LPG’nin hamilelik döneminde kullanımıyla ilgili bir soruna yol açtığı bildirilmemiştir. Buna rağmen üretici firma tarafından yapılmaması önerilir.

LPG Vücut Bakımı Erkeklerde Uygulanır mı?

Bölgesel incelme, selülit, yağ fazlalıkları veya sarkıklıklar gibi sorunlar için erkekler de LPG uygulamasından faydalanabilir.

LPG Vücut Bakımı İşe Yarıyor mu?

3 seans LPG uygulanan kişilerde; %71 oranında sıkılaşmanın yanı sıra %67 oranında selülit azalması ve 5 – 2 cm civarında da belde incelme görülür.

Seansımı kaçırmam veya ertelemem sorun yaratır mı?

Seansın ertelenmesi uygulamanın akışını bozacağı için dokunun eski haline dönme olasılığı yüksektir. Bu yüzden seansların aksatılmaması önerilir.

Seanslar devam ederken diyet yapmalı mıyım?

Diyet yapmaya gerek yoktur. Ancak beslenme düzenine de dikkat etmek sağlıklı bir vücut için önemlidir.

LPG Yöntemi Rejim veya Spor Yerine Geçer mi?

Diyet ve spor yapılmasına rağmen bölgesel yağlanma sorununun engellenemediği durumlarda LPG etkili olur.

LPG Vücut Bakım Yöntemi Liposuction ile Birlikte Yaptırılabilir mi?

Özellikle Lipsuction’dan sonra LPG yaptırmak çok iyi sonuçlar verir.