LPG Endermologie Alliance

Hücrelerin mekanik uyaranla aktif hale getiren, LPG teknolojisinde devrim yaratan LPG Endermologie Alliance üç kat daha hızlı ve üç kat daha etkilidir. Vücut şekillendirme, sıkılaştırma, yaşlanmayı geciktirme, selülit giderme gibi uygulamalarda kullanılabilir. Esasen bu uygulama vücudun lenfatik sistemi üzerinde etkili olur. 

Lenfatik sistem tıkalıysa vücutta toksin birikimi olur. LPG Endermologie Alliance lenfatik sistemleri daraltan bağ dokusunu yumuşatır. Endermologie, vücut hatlarını yeniden şekillendiren, diyet ve egzersize dirençli yağlar eriten ve selülit görünümünü azaltan FDA onaylı kozmetik cilt tedavisidir.

LPG Endermologie Alliance Nedir?

Yüksek ve akıllı teknolojiler geliştikçe cilt üzerinde de etkili sonuçlara kavuşmak artık daha kolay ve hızlı olmaya başlamıştır. Medikal ve estetik alanındaki gelişmeler ile LPG, yeni  patentli bir teknoloji ile cildin inanılmaz bir dönüşüm yaşamasını sağlayacak bir cihazın tasarımını yapmıştır. Cilt bakımı alanında çığır açan bu FDA onaylıdır. Mekanik uyarım tekniği olan LPG Endermologie Alliance, hücrenin metabolizmasını doğal şekilde reaktive eder. Yağ salınımı ve cilt sarkmalarını aynı anda etki ederek hem etkili incelmeye hem de anti-aging etkisine neden olur. Bu teknolojinin döner başlıkları yağ dokularını mobilize eder ve cildin daha hızlı sıkılaşmasını sağlayarak yağ yakımını da hızlandırır.

LPG Endermologie Alliance

Her Cilt Tipine Uyumlu LPG Endermologie Alliance Teknolojisi

Bu teknoloji her cilt tipine uygun olması sebebiyle vücut bakımı ve korumasına yönelik geniş bir kullanım alanına sahiptir. Özellikle de hem egzersiz hem de diyete karşı dirençli olan kol, sırt, karın, bel ve uyluklar gibi kısımlarda istenilen hedefe ulaşmayı mümkün kılar. Bu teknik ile hücre içindeki işlemler zorlanmadan, aşırı müdahale edilmeden doğal şekilde gerçekleşir. Patentli LPG Endermologie Alliance teknolojisi her türdeki cilde uygulanır ve yapılan araştırmalar da başarılı sonuçları kanıtlar. Doğal ve hassas uyarımlarla eş zamanlı yapılan tedavide cihazın başlığının işlemi ile cilt sıkılaşırken, kendini yeniler ve zindeleşir. Çoklu etkisi ile tek tedavi içerisinde birden fazla fayda sağlamak mümkün olur.

Özellikle doğum veya kilo alıp verme sonrasında cilt yumuşar ve sarkmalar gözlenebilir. Egzersiz yapmak bu yerlerin sıkılaşmasında yeterli şekilde etkili olmaz. Özellikle kolların iç kısımları gibi bazı yerlerde, yoğun egzersizde dahi iyileşme görülmez. LPG’nin patentli teknolojisi cildi hassas şekilde uyarır. Bu uyarım ile etkinleşen hücreler, cildin doğal yoğunluğunu kazanması için kolojen, hijalüronik asit ve elastin sentezleyerek sıkışmayı sağlar. Yeni LPD teknolojisinin cilt tanıma sensörü ile cihaz her türlü cilde göre kendini hassas şekilde kendini ayarlar. Cilde göre kendinizi optimize ederek, uygulama yoğunluğuna dikkat eder.

LPG Teknolojisi
LPG Selülit

LPG Endermologie Alliance Ne İşe Yarar?

Sarkmalardan selülit bölgelerine, cilt yenilenmesinden kırışıklıklara kadar geniş bir yelpazede kullanılan bu cihaz, yüz dahil vücudun her bölgesinde de rahatlıkla uygulanır. Bazı önemli etkileri şu şekildedir.

 • İstenmeyen bölgelerdeki yağların yakılmasına yardımcı olurken, bu yağların lenf sistemi ile vücuttan atılmasını sağlar.
 • Sarkık kol ve karın bölgelerinin forma girmesine yardımcı olur.
 • Ciltteki portakal kabuğu görünümün ve selülitlerin giderilmesinde etkilidir.
 • Vücudun estetik şekilde şekillendirilmesinde, hatların orantılı biçimlendirilmesinde yardımcı olur.
 • Bölgesel incelme ve daralma sağlar.
 • Diyet veya egzersizlerin etkili olmadığı bölgelerde istenilen etkinin görülmesine yardımcı olur.

LPG Endermologie Alliance Uygulama Alanları Nelerdir?

Selülit tedavisinden ameliyat sonrasında oluşan ödemin atılmasına ve metabolizmayı hızlandırmaya kadar her alanda kullanılır. Ayrıca liposuction sonrasında yelleştirmeyi hızlandırmak içinde tercih edilir. Kollarda egzersizle gitmeyen sarkmaların giderilmesi, doğum veya kilo verme sonrasında göbek sarkmalarının toparlanmasının yanında popo kaldırma için de kullanılır. Her türlü cilde uygun olmasının yanı sıra yüz dahil her yerde kullanılması da bu teknolojinin sunduğu avantajlardan birisidir. 12 senas sonrasında bel bölgesinde ortalama 5 cm civarında incelme, selülitlerde %67 azaltma ve %70 oranından da ciltte sıkılaşmanın arttığı yapılan araştırmalar ile kanıtlanmıştır

Liposuction
LPG Uygulaması

LPG Endermologie Alliance Uygulama Öncesi ve Sonrasında Nelere Dikkat Etmeliyiz?

30-35 dakikalık seanslar halinde uygulanan LPG Endermologie Alliance tamamen ağrısız bir uygulamadır. Ayrıca rahatlatma ve stres azaltma etkileri de vardır. Bir tür sağlıklı tedavi olarak tercih edebileceğiniz uygulama öncesinde kişiye göre uygulanacak protokoller belirlenir. 

Uygulamayı yapacak olan uzmanın tavsiyelerine göre seansa hazır olarak gidebilirsiniz. Uygulama sonrasında günde 2 veya 2,5 litre su içmek toksinlerin atılması açısından önemlidir. Sadece özel bir cihazla masaj yapılarak gerçekleştirilen seansların öncesi ve sonrası için nelere dikkat edilmesi gerektiği uzman tarafından size söylenir. 

Hiçbir yan etkisi olan uygulama aksine sağlıklı ve rahatlatıcıdır. Uygulamanın etkisi dört seanstan sonra gözle görülür şekilde belli olur. Seanslar bittikten sonra sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek uygulamanın etkilerini koruyacaktır.

LPG Endermologie Alliance Fiyatları

Selülit tedavisi, bölgesel incelme, sıkılaştırma, göz çevresi kırışıklıklarını giderme, göğüs dikleştirme, popo kaldırma ve liposuction sonrası iyileşme sürecini hızlandırma gibi uygulamalar için tercih edilen LPG Endermologie Alliance fiyatları bazı unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Uygulanacak seans sayısı, tedavi edilecek bölge, kişinin vücut ve cilt yapısı gibi etkenlere göre herkesin uygulama süreci farklı olur. 

Profesyonel LPG Endermologie Alliance uygulamasını güvenilir merkezde, uygun fiyatla yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için en doğru uygulamayı bulmak ve en iyi fiyat teklifini almak için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Bu tür teknolojik uygulamalarda ekipmanın orijinal ve yüksek kalitede olması çok önemlidir. Merkezimizde son teknoloji, yüksek kalitede cihazlarla doğru ve etkili uygulamalar yapılır.

LPG Vücut Bakımı

LPG Endermologie Alliance Yazıları

Dudak Bakımı

Gül Suyu Faydaları

El Masajı

Ankara İğneli Epilasyon

LPG ENDERMOLOGIE ALLIENCE HAKKINDA MERAK EDİLENLER

LPG Endermologie Alliance Selülit Etkili Sonuçlar Verir mi?

Bu teknoloji ciltteki fibrozu azaltmak için yağ dokularını doğal şekilde uyarır. Bu süreç yağ yakımını sağlarken kan ile lenfatik dolaşımının da etkinleşmesini sağlar. Hücrelerin harekete geçmesi ile ince ve atletik vücutlarda bile olan selülit görüntüsü etkili şekilde kaybolur.

Kaç Seans Uygulanır?

Ortalama olarak 12 ila 14 seans arasında uygulanır. Seans süresi uygulanan bölgeye göre değişebilir ancak genel olarak 30 dakikadır. Haftada bölgeye göre 2 ya da 3 kez uygulama yapılabilir.

Yan Etkisi Var mıdır?

FD onaylı bu teknoloji %100 doğaldır ve sıfır yan etkisi ile herkes için uygundur.

LPG Endermologie Alliance Kimlere Uygulanmaz?

LPG Endermologie Alliance genel olarak hiçbir yan etkisi olmayan, sağlıklı ve oldukça rahatlatıcı bir uygulamadır. Sadece bazı sağlık sorunları olanlar için uygun değildir.

 • Epilepsi hastalarına,
 • Kanser hastalarına,
 • Fıtık sorunu yaşayan kişilere,
 • Vücudunda protez bulunan kişilere,
 • Vaskuler problemi yani varis, kılcal damar, flebit, tromboflebit olan kişilere,
 • Hamilelikte ve emzirme döneminde olan kadınlara uygulama yapılmaz.

LPG Endermologie Alliance Ödemleri Giderir mi?

Patentli LPG Endermologie Alliance teknolojisi başlığındaki farklı ayarlar ile cildin kendini yenileme işlevini etkinleştirir. Bu şekilde de su tutma semptomlarının ortadan kalkmasına da yardımcı olur.

Doğru Uygulamak Neden Önemlidir?

Yüksek teknolojili cihazı, bu alanda eğitim almış uzmanlar tarafından uygulanmalıdır. Yanlış uygulamada istenen etkilerin ortaya çıkmasını geciktirir. Doğru kullanımda vücudun ideal görünümünü yakalamak ve ideal vücut ölçülerine ulaşmak kolay olur.

LPG Endermologie Alliance Fiyatları Ne Kadardır?

Fiyatlar uygulanacak bölgeye ve durumuna göre değişebilir. Doğru fiyatlama için uzmanlarımızı arayabilir ve bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

LPG Endermologie Alliance Uygulama Süresi Nedir?

LPG Endermologie Alliance 30 dakikalık 12 veya 14 seans olarak uygulanır. Uygulama bölgesine göre hafta 2-3 seans olarak planlama yapılabilir. Size uygun uygulama şeklini ve seans planını öğrenmek için uzmanlarımızla iletişime geçerek destek alabilirsiniz.