Ankara Güzellik Merkezi

Ankara Güzellik Merkezi

Güzellik ve bakım uzmanlarından oluşan profesyonel ekibimizle, son teknoloji yöntemler kullanarak Ankara güzellik merkezi olarak hizmetlerimizi sunuyoruz. Nills Beauty kliniklerinde aradığınız güzellik ve bakım sırlarını bulabilirsiniz. Ankara’da ihtiyacınız olabilecek güzellikle ilgili tüm hizmetlerde güvenle bizi arayabilirsiniz. Kalıcı makyaj, cilt bakımı, masaj, vücut bakımı, epilasyon gibi farklı hizmetlerimizden sağlıklı, güvenli ve etkili uygulamalar tercih ederek yararlanabilirsiniz.

Ankara Güzellik Merkezi Tavsiye

Yaşadıkları mükemmel deneyimlerle Ankara güzellik merkezi tavsiyesi olarak Nills Beauty’i veren tüm müşterilerimiz gibi siz de kusursuz güzelliğin kapılarını bizimle arayabilirsiniz. Ankara’da en donanımlı güzellik ve bakım kliniklerine sahip olan merkezimizde son teknoloji ekipmanlarla modern uygulamalar yapıyoruz. 

Ankara’da en iyi güzellik merkezi olarak neden Nills Beauty tavsiye ediliyor? İşte size sayısız nedenden birkaçı;

 • Sağlıklı ve güvenilir uygulamalar
 • Son teknoloji ekipman ve yöntemler
 • Alanında uzman profesyoneller
 • Kişiye özel güzellik ve bakım planları
 • Güvenilir klinik koşulları ve konfor
 • Yüksek kalite hizmeti uygun fiyata alma şansı
 • En son çıkan güzellik ve bakım uygulamaları

Nills Beauty Güzellik Merkezi

Nills Beauty Güzellik Merkezi

Güzellik ve bakım alanında yılların deneyimini modern yöntemlerle buluşturan Ankara güzellik merkezi olarak kusursuz hizmet olanakları sağlıyoruz. Nills Beauty Güzellik Merkezimiz, güzellik ve bakımın hem sağlıklı hem de güvenilir uygulamalarına kolay ulaşmanızı sağlar. 

Merkezimizde her biri alanında uzman profesyoneller tarafından yönetilen farklı klinikler bulunur. Kalıcı epilasyon uygulamalarında, kalıcı makyaj uygulamalarında, cilt bakımı ve diğer hizmetlerde kişiye özel programlar hazırlanır. Gözenek sıkılaştırma, cilt gençleştirme gibi uygulamalarla daha genç ve güzel görünmek mümkündür. Bölgesel incelme uygulamalarıyla daha formda bir vücuda sahip olunabilir. Nills Beauty Güzellik ve Bakım dünyasını keşfederek hayatınıza kalite ve güzellik katabilirsiniz.

Ankara Güzellik Merkezi Fiyatları

Güzellik ve bakım uygulamalarında Ankara güzellik merkezi fiyatları değişebilir. En güvenilir, sağlıklı ve etkili uygulamaları en iyi fiyat olanaklarıyla sunan merkezimizden dilediğiniz uygulama için fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Kişiye özel olarak planladığımız programlar için kampanya ve indirim avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz uygulamanın en uygun fiyat teklifini merkezimizden kolaylıkla alma imkanınız vardır. İstediğiniz güzellik ve bakım uygulamalarından indirimli fiyat avantajlarıyla yararlanmak için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Randevu almak, fiyat ve program hakkında bilgi almak için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Özel fiyat ayrıcalıklarından yararlanabileceğiniz kampanya olanaklarını sitemizden takip ederek, uygun fiyatlarla bakımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara güzellik merkezi hizmetleri

Ankara Güzellik Merkezi Hizmetlerimiz

Sağlıklı ve güvenilir Ankara güzellik merkezi(Beauty Center) hizmetlerimiz modern uygulama seçenekleri sunar. Kişisel bakım ve güzellik için tercih edebileceğiniz birçok farklı uygulama vardır. 

Cilt lekelerinin giderilmesinden bölgesel zayıflamaya kadar çok çeşitli hizmet olanaklarımız bulunur. Merkezimizde uzman masörlerden istediğiniz türde masaj hizmetleri alabilirsiniz. 

Kalıcı eyeliner gibi kalıcı makyaj hizmetlerinden yararlanabilir ya da buz epilasyon, diyot lazer gibi epilasyon uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Aradığınız tüm güzellik ve bakım hizmetlerini en modern uygulamalarla merkezimizde bulursunuz. 

Ayrıca LPG Integral gibi son teknoloji zayıflama yöntemlerini de değerlendirebilirsiniz. Aradığınız hizmet hakkında bilgi almak için güzellik uzmanlarımızdan her zaman destek alma imkanınız vardır.

Masaj

Uzman masörlerimizden sağlıklı ve güvenilir Ankara güzellik merkezi farkıyla kusursuz masaj hizmeti alabilirsiniz. Masaj, sadece rahatlamayı sağlamaz. Sağlık ve mutluluk açısından hayatınıza kalite katar. 

Uzman ellerde mükemmel masaj uygulamalarını keşfederek hayatınıza bambaşka bir güzellik getirebilirsiniz. Merkezimizde uzmanlardan alabileceğiniz farklı masaj hizmetleri:

 • İsveç Masajı
 • Thai Masajı
 • Selülit Masajı
 • Bali Masajı
 • Shiatsu Masajı
 • Bel ve boyun masajı
 • Ayak masajı
 • Tüm vücut masajı
 • Klasik masaj

Kalıcı Makyaj Uygulama

Kalıcı Makyaj

Kusursuz kalıcı makyaj uygulamalarıyla fark yaratan Ankara güzellik merkezi olarak cilt ve yüz tipine uygun kalıcı makyaj tercihleri sunuyoruz. Kalıcı makyaj uzmanlarımız, tamamen doğal pigmentler kullanarak sağlıklı kalıcı makyaja sahip olmanızı sağlıyor.  

Tamamen doğal görünümle, mükemmel kalıcı makyaja sahip olmak için uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz. Kalıcı makyaj uygulamalarımız:

 • Kaş kontür
 • Dudak kontür
 • Dudak renklendirme
 • Eye-liner kontür

Vücut Bakımı

Vücudu inceltmek ve sıkılaştırmak için uygulanan Ankara güzellik merkezi hizmetlerimiz arasında LPG yöntemi vücut bakımı açısından oldukça popülerdir. LPG yöntemiyle yapılan cilt bakımı sayesinde selülitleriniz azalır, vücut formu düzeltilir, toksinler daha kolay atılır, kan ve lenf dolaşımı artar. Hem sağlık hem de güzellik açısından birçok faydası olan bu uygulamayı merkezimizde alanında uzman profesyoneller son teknoloji cihazla gerçekleştirir.

Ayrıca selülit derecelerine göre en etkili selülit bakım hizmetlerini de merkezimizde bulabilirsiniz. Vücudu toksinlerden arındırmak ve sıkılaştırmak için farklı vücut bakım uygulamalarından faydalanırsınız. Bakım uzmanlarımız ihtiyacınız olan bakım seçeneklerini size sunar. Böylece size en uygun vücut bakım hizmetini alabilirsiniz.

El ve Ayak Bakımı

El ve Ayak Bakımı

Hayatın yükünü taşıyan el ve ayaklar için etkili bakım uygulamalarını Ankara güzellik merkezimizde her zaman ulaşabilirsiniz. Profesyonel cilt bakım yöntemleriyle yıpranmış el ve ayaklar yeniden sağlıklı ve güzel hale getirilebilir. El ve ayak bakımında tercih edebileceğiniz uygulamaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Terleyen ayaklara ve ayak kokularına yönelik olarak yapılan özel bakımlar
 • Nasır tedavisi, nasırların giderilmesi ve bakımları
 • Batık tırnak tedavisi
 • Çatlak topukların tedavi edilmesi ve bakımlarının yapılması
 • Keratinizasyon bakımı
 • Diyabetik hastalara yönelik olarak el ve ayak bakımı yapılması
 • Çeşitli nedenlere dayalı olarak oluşmuş deforme tırnakların bakımı

Ankara cilt bakımı

Cilt Bakımı

Modern yöntemlerle hizmet veren Ankara güzellik merkezimizde cilt bakımı çok geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Her türlü cilt sorununun giderilmesi için uyguladığımız farklı yöntemler bulunur. 

Cildin gençleştirilmesi için de anti-aging uygulamalarımız vardır. Öncelikle cilt analizi yapılarak kişiye uygun cilt bakım yöntemleri belirlenir. Cilt analizine göre cilt bakım uygulamasını cilt bakım uzmanları yapar. 

Cildin arındırılması ve nemlendirilmesinin yanında cilt bakımında kan dolaşımını hızlandıran yöntemler de kullanılır. Düzenli cilt bakımı yaptırmak lekelerin oluşmasını, akne oluşmasını, yaşlanma belirtilerini engeller. 

Hem kadınlar hem de erkeklere yönelik olarak özel cilt bakımları uygulamalarımız bulunur. Düzenli cilt bakımı sayesinde çok daha genç ve sağlıklı görünmek mümkündür.

Epilasyon

Modern epilasyon hizmetleriyle kesin çözümler sunan Ankara Güzellik Merkezimizde buz epilasyon, iğneli epilasyon, diyot lazer gibi kalıcı epilasyon seçenekleri bulunur. Kişiye en uygun kalıcı epilasyon yönteminin seçilmesini sağlayan epilasyon uzmanlarımızdan randevu alarak siz de kendinize en uygun olan epilasyon yöntemini tercih edebilirsiniz. 

Yüz, sırt, kol ve bacak gibi farklı bölgelere uygulanabilen son teknoloji epilasyon yöntemleriyle istenmeyen tüylerden tamamen kurtulursunuz. Kalıcı epilasyon yöntemleriyle uygulama yapılan bölgelerde tekrar kıl çıkmaz.

Acısız, ağrısız, sağlıklı ve güvenilir kalıcı epilasyon uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrı cilt tipi ve kıl tipi için farklı epilasyon yöntemleri daha etkili olabilir. Bu nedenle epilasyona karar vermeden önce epilasyon uzmanlarımıza danışmak da fayda vardır. 

Merkezimizde epilasyon uzmanlarımız, size en uygun epilasyon yöntemini belirler. Kalıcı, etkili, acısız, sağlıklı ve güvenilir epilasyon yöntemini seçmek için uzmanlarımızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Buz Epilasyon

Son teknoloji epilasyon yöntemlerinden biri olan buz lazer uygulaması Ankara güzellik merkezimizde sağlıklı ve güvenilir koşullarda gerçekleştirilir. Çok sık tercih edilen yöntemlerden biri olarak buz epilasyon bir kerede daha fazla alanı temizleyerek seans sürelerini kısaltır. Hızlı ve etkili bir epilasyon yöntemi arıyorsanız buz lazeri deneyebilirsiniz. 

Epilasyon cihazında bulunan soğutma ucu sayesinde epilasyon yapılırken hiçbir acı ya da sızı hissedilmez. Masaj konforunda, etkili, acısız ve kalıcı bir epilasyon yöntemidir. Buz epilasyon çok tercih edilen bir yöntemdir. Hangi yöntemin size daha uygun olduğunu öğrenmek istiyorsanız epilasyon uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Alexandrite epilasyon

Alexandrite Epilasyon

Çok tercih edilen epilasyon yöntemlerinden biri olan Alexandrite Epilasyon Ankara güzellik merkezimizde sunulan epilasyon hizmetleri arasında yer alır. Kıl köklerinde bulunan melanin pigmentini hedef alarak çalışan bu yöntem etkili ve uzun süre kalıcıdır. Hem erkek hem de kadınların sıklıkla tercih ettiği bu epilasyon yöntemi açık cilt rengindekiler için en ideal epilasyon yöntemidir. 

Genital bölge, bacak ve koltuk altı gibi bölgelerde etkilidir. Lazer teknolojisinin en ileri boyutlarından birisidir. Koyu renk ciltlerde pek etkili olmayan bu yöntem açık renk ciltler için oldukça etkilidir. Bu nedenle de açık renk cilde sahip olanlara tavsiye edilir. Kendinize en uygun epilasyon yöntemini bulmak için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

İğneli Epilasyon

Modern epilasyon yöntemlerini sağlıklı ve güvenilir şekilde uygulayan Ankara güzellik merkezi olarak son teknoloji epilasyon seçenekleri sunuyoruz. İğneli epilasyon yöntemi çok etkili bir epilasyon yöntemidir. Kıl köklerinin elektrikle uyarılarak çekilmesiyle gerçekleştirilir. 

Çok ince ve açık renk tüylerde de etkili olduğundan diğer epilasyon yöntemlerinden sonuç alamayanların tercihidir. Merkezimizde iğneli epilasyon uygulamaları alanında uzman profesyoneller tarafından klinik ortam koşullarında yapılır. 

İğneli epilasyon sadece uzmanlar tarafından donanımlı klinik koşullarında yapılmalıdır. Merkezimizde uzmanların uyguladığı iğneli epilasyon yöntemi güvenilir ve etkilidir.

Diyot Lazer

Son teknoloji epilasyon yöntemlerini etkili ve sağlıklı şekilde uygulamayan Ankara güzellik merkezimizde diyot lazer uygulamaları da yapmaktayız. Diyot lazer uygulamasında tek bir dalga boyunda konsantre saf ışık spektrumu üretilir. Bu teknolojiyle çok daha derinlerdeki kıl kökleri yok edilebilir. 

Ütüleme teknolojisi olarak da bilinen diyot lazer çok etkili, kalıcı ve sağlıklı bir epilasyon yöntemidir. Batık tüylerin tedavisinde de özellikle bu epilasyon yöntemi tercih edilmektedir. Tün cilt tiplerine uygulanabilen bu epilasyon yönteminde uygulama bölgesine en iyi darbe genişliği seçilebilir. Bu da uygulamanın çok daha etkin ve kalıcı olmasını sağlar. 

Diyot lazer çok gelişmiş bir epilasyon yöntemidir. Kalıcı, etkili, sağlıklı ve güvenilirdir. Acı ya da ağrı hissetmeden, konforlu şekilde epilasyon yaptırmak isteyenlerin tercihidir. Her cilt rengine ve tipine uygun olması en büyük avantajlarından biridir. Hangi epilasyon seçeneğinin size daha uygun olduğunu öğrenmek için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Cilt tipi analizi

Ankara Güzellik Merkezi Erkek

Güzellik ve bakım uygulamaları sunan Ankara güzellik merkezi erkeklere özel birçok bakım seçeneklerimiz de bulunur. Cilt bakımı, vücut bakımı, bölgesel incelme veya masaj gibi farklı hizmetlerimizde erkek müşterilerimiz için özel programlar sunuyoruz. 

Yüz ve vücut için kalıcı epilasyon yöntemlerinden yararlanan erkeklerin sayısı gün geçtikçe artarken merkezimizde her türlü erkek güzellik ve bakım hizmeti verilmektedir. Vücudunu toparlamak, forma sokmak isteyen erkekler G5 masaj gibi rahatlatıcı ve sağlıklı hizmetlerimizden sıklıkla yararlanır. 

Daha kaliteli, mutlu ve güzel bir hayat için siz de erkek güzellik ve bakım hizmetlerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Erkekler için hayatı kolaylaştıracak güzellik ve bakım hizmetlerinin neler olduğunu merak ediyorsanız uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tunalı’da Güzellik Merkezi Var mı?

Barbaros Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi No:88’de hizmet veren Nills Beauty Güzellik Merkezi Tunalı’daki en kaliteli güzellik merkezidir.

Ankara’da En Uygun Güzellik Merkezi Hangisidir?

Ankara’da en iyi fiyatlarla yüksek kalite, sağlıklı ve güvenilir hizmet alabileceğiniz güzellik merkezi Nills Beauty Güzellik Merkezi’dir.

Beytepe’de Güzellik Merkezi Var mı?

Beytepe Mahallesi, Ali Şir Nevai Caddesi No: 9/A-2 adresinde hizmet veren Nills Beauty Güzellik Merkezi, Beytepe’nin tanınan, yüksek kalite hizmet sunan güzellik merkezidir.

Güzellik Merkezine Kimler Gidebilir?

Güzellik merkezine herkes gidebilir. Herkes için güzellik ve bakım hayata kalite ve kişiye de özgüven katar. Yüzünde leke olanlar, kalıcı makyaj isteyenler, masaj isteyenler, selülitlerinden kurtulmak isteyenler, epilasyon yaptırmak isteyenler ve daha birçok farklı hizmet almak isteyen herkes güzellik merkezine gidebilir.

Sonraki Yazı
Ankara Epilasyon

Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir.

Kampanyalardan Haberdar Olun

Tüm Hakları Saklıdır.