Kalıcı Makyaj Nedir? Kalıcı Makyaj Türleri Nelerdir?

Kalıcı Makyaj Nedir? Kalıcı Makyaj Türleri Nelerdir?

Son dönemlerde kendine özen gösteren kadınların gözdesi haline gelen kalıcı makyaj, çok daha estetik ve güzel bir görünüm için idealdir. Her geçen gün çok daha fazla kişi tarafından tercih edilen bu tür uygulamalar, kaliteli ve güvenilir ortamlarda yapıldığı sürece hayatınızı kolaylaştırır. Bu noktada firmamız her zaman yanınızda olur.

Kalıcı makyaj türleri ise oldukça çeşitlidir. Bunlar arasında öne çıkan uygulamalar ise şu şekildedir:

  • Kaş Kontürü
  • Kamuflaj Makyaj
  • Eyeliner Uygulaması
  • Dudak Renklendirme

Tamamen organik içerikli boyaların kullanıldığı uygulamalarda işlem yapılması planlanan bölgeye mikro iğnelerle kalıcı olarak boyama işlemi yapılır. Bu tür uygulamalarda kullanılan iğneler ise tek kullanımlık olur. Steril mikro iğnelerin kullanıldığı bu tür işlemlerde herhangi bir acı yaşanmaz. Özellikle uygulama esnasında kullanılan anestezik kremler ya da yağlar bu konuda herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçer.

Kalıcı Makyaj Uygulamaları Nasıl Olur?

Eşsiz bir görünüme sahip olmanızı sağlayan kalıcı makyaj uygulamaları uzman eller tarafından yapıldığı sürede oldukça basit ve acısız olur. Merkezimizde bu tür uygulamalardan yararlanmak istediğinizde derinin üst tabakasına yapılan bu işlemlerde hiçbir rahatsızlık hissetmediğinizi fark edersiniz.

Kalıcı makyaj işleminin yapılacağı yere bağlı olarak uygulamanın süresi değişiklik gösterir. Bu süreci kişinin cildindeki nem oranı da oldukça etkiler. Kişinin cilt yapısının esnekliğine göre uygulamanın etkisi farklılaşır. Bu noktada uzmanlarımız sizi detaylı olarak bilgilendirerek ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri mükemmel şekilde üretir.

Bu tür kalıcı makyaj uygulamalarını ömürlük olarak düşünmemek gerekir çünkü yine kişinin cilt yapısına bağlı olarak makyajın kalıcılığı da değişim gösterir. Bunun nedeni ise zamanla derinin boyayı yavaş yavaş dışarı atmasıdır. Bu atma işini bazı deriler daha çabuk yaparken diğerler için süreç daha fazla zaman alır. Bu nedenle bu sürecin sonunda kalıcı makyajın yenilenmesi ve gerekli düzeltmelerin yapılması gerekir. Bu sayede her daim bakımlı ve güzel olmanın keyfine varabilirsiniz.

Eşsiz Bir Yüz İfadesi İçin Kaş Kontürü Yaptırın

Kalıcı makyaj türleri arasında yer alan ve bu tür uygulamalarda gördüğü ilgi nedeniyle ön plana çıkan kaş kontürü, diğer kalıcı makyaj işlemlerinde olduğu gibi derinin altına pigmentlerin enjekte edilmesi yöntemiyle gerçekleştirilir.

Günümüzde çok daha doğal ve sade güzellikler tercih edildiği için bu tür uygulamalarda da doğal görünümlü kaşlara kavuşulması hedeflenir. Merkezimizde yer alan uzmanlar, bu konuda en büyük yardımcınız olur ve size eşsiz bir yüz ifadesi kazandırır.

Merkezimizde yer alan makyaj uzmanları, alanında en iyiler arasında yer aldıkları için bu uygulamayı oldukça rahat ve basit şekilde gerçekleştirir. En küçük detayın bile büyük fark yarattığı bu tür uygulamalar için güvenilir ve deneyimli uzmanlardan destek almanız gerekir. Ayrıca malzemelerin kalitesi de çok önemlidir. Merkezimizde kullanılan boyalar, cilt ve uyumlu renktedir ve bitkisel bazlıdır. Bu sayede sağlıklı bir deneyim yaşamanız garanti edilir.

Göz Alıcı Dudaklarla Cezbedici Görünmenin Ayrıcalığı

Merkezimizden destek alarak yaptıracağınız dudak renklendirme uygulaması sayesinde her gün düzenli olarak ruj sürme derdinden kurtulursunuz. Kalıcı makyaj işlemleriyle dudağınızdaki derinin alt tabakasına boya enjekte edilir. Böylece dudaklarınız uzun süre bu rengin güzelliğini ve canlılığını üzerinde taşır.

Bu tür uygulamaların büyük bir titizlikle yapılması önemlidir. Alanında uzman olan ekibimiz, dudak çevresinde yer alan çizgilerin dizaynını mükemmel şekilde yapar ve ortaya hem doğal hem de zarif bir görünüm çıkar. Dudağınız çok daha düzgün ve estetik görülür. İste göre dudakların daha dolgun ve büyük görünmesi de sağlanır.

Kaliteli Eyeliner Uygulamasıyla Derin ve Buğulu Bakışlara Sahip Olun

Günlük makyajda her daim kendine yer bulan eyeliner uygulaması, makyajın önemli bir aşamasıdır. Aynı zamanda eyeliner kullanımı büyük bir özen ve dikkat gerektirir. Her gün bu denli uğraşmak yerine kalıcı makyaj uygulamasıyla derin ve buğulu bakışlara sahip olmayı kolaylaştırabilirsiniz.

Bu uygulamada gözün üstündeki bölgeye işlem yapılır. Göze oldukça yakın olan bir bölge olduğu için deneyimli ve uzman kişilerden destek alınması önemlidir. Bu noktada merkezimiz en büyük yardımcınız olur. Dilerseniz kamuflaj makyaj konusunda da destek alabileceğiniz ekibimiz, tüm işlemleri kaliteli ve organik boyalarla yaparken ortamın steril ve sağlıklı olmasına da özen gösterir.

Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir.

Kampanyalardan Haberdar Olun

Tüm Hakları Saklıdır.